• Ніколи не здавайся: «Надія не згасне»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 7 січня 2014 року
 
Людина в критичних ситуаціях часто не підозрює, на що вона здатна. В Україні у прокат виходить епічна стрічка молодого американського режисера Джея Сі Чендора «Надія не згасне». Прем'єру заплановано на 16 січня.

Залишившись один на один зі своєю проблемою, коли немає надії на допомогу інших людей, в людині акумулюються всі її здібності та навички, інтуїція та інстинкт самозбереження штовхає її на, здавалося б, надлюдські вчинки.

Моряк, якого грає Роберт Редфорд, подорожує Індійським океаном. Однак якось вранці його розбудив шум води в каюті. Виявилось, що його дванадцятиметровий вітрильник зіткнувся із контейнером, що дрейфував у морі. Пробоїну вдалося зафіксувати, однак на цьому проблеми не закінчилися. Потрапивши в сильний шторм, його вітрильник остаточно вийшов із ладу, і моряку-одиночці довелося продовжити подорож на рятувальному човні.

Спека, спрага, продукти яких майже не залишилося, голод і страшна втома вимотують мандрівника. Проте бажання вижити за всяку ціну перемагає страх і відчай. Надія дійсно вмирає останньою.

Чи вдасться моряку вижити, чи пощастить йому, або він так більше ніколи не побачить землі — побачимо 16 січня.

Відзначимо, що акторові Роберту Редфорду 18 серпня 2013 року виповнилося 77 років.

Підписатися:

Коментарі