• Сімейна комедія на Новий рік: «Ялинки 3»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 28 грудня 2013 року
 

В українському прокаті стартує триквел російської комедії «Ялинки» 2010 року — «Ялинки 3» з Іваном Ургантом і Сергієм Свєтлаковим у головних ролях. Режисерами третьої частині новорічної історії виступили все ті ж Дмитро Кисельов і Леван Габріадзе, які працювали і над попередніми частинами «Ялинок».

Напередодні Нового року долі героїв фільму знову перетнуться фантастичним чином. І таке не може просто так відбутися, а це означає, що комусь потрібна допомога, комусь турбота й увага. Кожна людина наділена здатністю дарувати людям добро і співчуття, а добрі вчинки і ставлення обов'язково повернуться подвійно. Тут уже діє теорія «бумеранга» — роби добро, і воно тобі повернеться.

У цій частині фільму «Бумеранг Добра» побуває у Москві, Пітері, Пермі, Самарі, Єкатеринбурзі, Новосибірську, а також вилетить за межі Росії — і відгукнеться навіть у Лондоні і Нью-Йорку.

Усе це маленькі новели про любов до ближнього, про взаємовиручку і взаєморозуміння, яких так потребує кожна людина на Землі. І не тільки людина, але і брати наші менші — собаки. Про це у фільмі буде розказана окрема історія.

Одна з центральних новел фільму знімалася у справжній психіатричній лікарні Санкт-Петербурга, де головним героям — Урганту і Свєтлакову — довелося відчути на собі, що таке справжня гамівна сорочка. А їхнім лікуванням займалася акторка Тетяна Догілєва, яка зіграла у фільмі головного лікаря. Крім того в ролі самотнього пенсіонера в картині знявся Валентин Гафт.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...