• Цікаві прем'єри: фільм «Чемпіони»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    П'ятниця, 24 січня 2014 року
 

Напередодні офіційного старту XXII Олімпійських зимових ігор 2014 року в Сочі російська кіноіндустрія випустила стрічку «Чемпіони» про важку долю російських спортсменів, засновану на реальних історіях їхніх перемог. Прем'єра в Україні запланована на 23 січня.

Спортивна кар'єра — не тільки фізичне, а й психологічне випробування для спортсмена. Всі знають, що нерідко тренери особливо вимогливі до талановитих дітей, в яких в такому юному ще віці вже помітні належна хватка і витривалість. Часом ця вимогливість межує із жорстокістю, однак, як правило, саме у таких суворих випробуваннях і загартовується по-справжньому бойовий дух і витримка майбутнього чемпіона.

У фільмі «Чемпіони» на прикладі кількох героїв розповідається, як же досягається ця заповітна перемога, як розривається серце після поразок, як любов робить дива, а брехня і зрада — штовхають у прірву. Тут показані реальні будні спортсменів, те, як плетуться «закулісні» інтриги, завидники підставляють суперникам підніжку, а справжні товариші — плече.

Проте головною рушійною силою людини до перемоги залишається віра! Віра в перемогу, у свої сили, віра в людину.

Фільм має відразу кількох режисерів. Перший у списку — актор Дмитро Дюжев, з ним режисерське крісло розділили Артем Аксененко, Олексій Вакулов та Еміль Нікогосян. Зйомки кінострічки проходили у Москві, а також у російському місті Ханти-Мансійську, який розташований у природній зоні тайги.

У головних ролях: Олексій Чадов, Світлана Ходченкова, Марк Богатирьов, Таїсія Вілкова, Костянтин Крюков, Тетяна Арнтгольц та інші. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...