• Цікава прем'єра-номінант на «Оскар»: «Внутрішній бік Льюїна Девіса»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 26 січня 2014 року
 
Скоро на широких екранах країни можна буде подивитися американський музичний фільм «Внутрішній бік Льюїна Девіса» — один з основних претендентів на премію «Оскар-2014».

Фільм заснований на реальних подіях і присвячений життю і творчості американського фолк-співака з Брукліна Дейва Ван Ронко (1936—2002 роки життя). Стрічка була знята на основі написаних музикантом мемуарів, які були опубліковані у 2005 році.

Дія розгортається в 50-х — на початку 60-х років у США. Саме на рубежі цих двох десятиліть відбувалося становлення сучасної рок-музики.

Герой картини — гітарист Льюїн Девіс мріє виступати на великій сцені, але поки йому скорилися тільки задимлені кафе Грінвіч-Віллідж. Не маючи власного будинку і грошей, співак і композитор ледве-ледве зводить кінці з кінцями, постійно відчуваючи фінансові труднощі.

До грошових проблем додаються проблеми в сім'ї. Льюїн не витримує — втрачає в житті опору, йде в себе, закрившись і відгородившись від решти, занурюється у творчість і пошуки нового. Адже єдине, що приносить йому радість — це його музика.

Льюїн Девіс потрапляє до прославленого і привабливого своїм богемним життям, а значить і славою, квартал Нью-Йорка — Манхеттен. Тут гітарист потрапляє в один з музичних клубів, де дає концерт. Його виступ справив фурор серед музичної еліти.

Льюин Девіс, музикант з Лонг-Айленд-Сіті, відразу став знаменитістю і завоював визнання і славу на Манхеттені. Однак цей вихід виявився першим і останнім його виступом. Чому? Яку таємницю приховує музика гітариста? Що там — всередині Льюїна Девіса?

Роль гітариста зіграв гватемальсько-американський актор Оскар Айзек. Компанію йому за акторським складом склали такі голлівудські зірки, як Кері Малліган, Джастін Тімберлейк, Ітен Філліпс, Робін Бартлетт, Макс Каселла та інші.

Режисерами фільму виступили брати Ітан і Джоел Коени.

Підписатися:

Коментарі