• Американська трагікомедія «Серпень» від Джона Уеллса вже на екранах

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 2 лютого 2014 року
 

Незабаром в українському прокаті з’явиться американська трагікомедія «Серпень» про непрості відносини між членами великої родини, яким довелося зібратися разом під одним дахом.Фільм був знятий за мотивами однойменної п'єси американського драматурга Трейсі Леттса, яка лягла в основу вистави «Серпень: Графство Осейдж» у Чикаго у 2007 році, а також була поставлена у Нью-Йорку на Бродвеї. За свій твір Трейсі Леттс у 2008 році отримав Пулітцерівську премію.

Після подібного успіху п'єса «Серпень: Графство Осейдж» не могла не зацікавити продюсерів у Голлівуді, і у 2012 році за підготовку до екранізації твору взявся американський режисер Джон Уеллс.

«Серпень» розповідає історію однієї родини з Оклахоми, всі члени якої вирішили зібратися під одним дахом після того, як глава сімейства Беверлі Уестон зник. Дружину і мати трьох дочок Вайолет Уестон зіграла Меріл Стріп, гра якої захоплює. Акторка отримала не просту, але характерну роль — зіграла жінку, яка через життєві випробування рятується лише величезною кількістю антидепресантів. Три її улюблені доньки при першій же можливості з радістю залишили сімейний будинок, задихаючись від постійної нав'язливої уваги і любові через край своїх батьків. У кожної з них склалося непросте життя, збереглися старі претензії один до одного, і емоційно неконтрольована поведінка матері тільки посилила і без того напружені відносини у сім'ї.

Як кажуть: «Чужа сім'я — темний ліс». Але як же цікаво поспостерігати за чужими проблемами, розбірками, бійками та істериками. Благополучні сім'ї, як правило, цікавості не викликають — тільки заздрість і приховану образу. Можливо саме тому п'єса «Серпень: Графство Осейдж» придбала таку кількість своїх прихильників...

Варто відзначити, що у цій картині режисер зібрав дійсно блискучу зоряну плеяду акторів: Меріл Стріп, Джулія Робертс, Сем Шепард, Марго Мартіндейл, Кріс Купер, Еван МакГрегор, Бенедикт Камбербетч, Джульєтт Льюїс, Дермот Малруні, Джуліанна Ніколсон та інші.

Джулія Робертс зіграла одну із дочок Вайолет Уестон — Барбару Уестон. За цю роль акторка вже отримала приз Голлівудського кінофестивалю за кращу жіночу роль другого плану.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...