• Дев’ятьом російським солдатам дали 24 години, щоб покинути Канаду

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 7 березня 2014 року

На тлі протестів в Оттаві, які засуджують військове втручання Росії в Криму, дев'ятьом російським військовослужбовцям, які брали участь у військових навчаннях в Канаді, віддано наказ негайно покинути країну, передають CTV News.

Солдат поінформували в четвер вдень, що у них є 24 години, щоб покинути Канаду.

Шість із них навчалися англійської та французької мовам у Сен-Жан-сюр-Рішельє в провінції Квебек, Канаді. Ще двоє проходили навчальну програму в Гейджтауні (CFB Gagetown), на великій базі збройних сил Канади, і дев'ятий солдат навчав канадських військових російській мові в Гатіно, в провінції Квебек.

До цього кроку в Оттаві вдались після того, як прем'єр-міністр Стівен Харпер Канади оголосив про припинення всіх запланованих двосторонніх заходів канадських збройних сил із військовими РФ, в тому числі і маневри НОРАД.

Канада також заявила, що не визнає референдум у Криму, призначеного місцевою владою на 16 березня, щодо приєднання півострова до Російської Федерації.

«Канада не визнає референдум, який відбудеться в кримському регіоні в той час, як там йде незаконна військова окупація. Це голосування було засуджено міжнародним співтовариством. Ми будемо й надалі з глибокою заклопотаністю спостерігати за ситуацією в Україні і продовжувати тісно співпрацювати з нашими партнерами, однодумцями і союзниками „Великої вісімки“», ― зазначив прем'єр-міністр у своїй заяві.

Нагадаємо, днем раніше Канада заморозила активи українських наближених екс-президента Віктора Януковича, яких підозрюють у розкраданні державних коштів.


Читайте також:

ЄС назвав імена колишніх українських чиновників, чиї рахунки заморозять

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...