• Басманний суд Москви заочно заарештував Дмитра Яроша

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 12 березня 2014 року

Басманний суд Москви сьогодні виніс рішення про заочний арешт лідера Правого сектора Дмитра Яроша.

Це сталося після того, як українець через свою сторінку в соціальній мережі ВКонтакте звернувся до лідера ісламістського збройного формування Дока Умарова з проханням «активізувати свою боротьбу», повідомляє агентство РАПСІ.

На думку СК РФ, Дмитро Ярош у своїх виступах публічно закликає до тероризму на території Росії.

У свою чергу адвокат Дмитра Яроша Олександр Фомін повідомив журналістам, що його підзахисний в курсі слухань, які пройшли в Басманному суді, однак законного повідомлення про це не отримав, тому має намір оскаржити незаконне рішення.

Раніше, 5 березня 2014 року, російська сторона оголосила Дмитра Яроша у міжнародний розшук і закликала Україну видати його. Однак Генпрокуратура України відхилила це прохання. Пізніше МЗС РФ закликав українську сторону не допустити до влади лідера Правого сектора.

Нагадаємо, 8 березня лідер Правого сектора Дмитро Ярош офіційно оголосив, що його організація* 15 березня проведе з'їзд і перейменується у партію для участі у великій політиці, а сам він має намір балотуватися в президенти країни. Позачергові президентські вибори в Україні намічені на 25 травня 2014 року.

_______________

* Нині «Правий сектор» об'єднує у своїй організації п'ять радикальних партій «Тризуб», УНА-УНСО, «Патріот України», «Білий молот» і «Соціал-Національну Асамблею».


Читайте також:

Майдан озвучив вимоги до майбутнього уряду

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...