• Філії «ПриватБанку» припинили свою роботу в Криму

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 17 березня 2014 року

Український «ПриватБанк» з учорашнього дня припинив свою роботу в Криму. Колишнім українцям запропоновано звертатися за своїми вкладами до головного офісу фінансової установи, розташованого в Дніпропетровську.

«„ПриватБанк“ припинив роботу свого кримського відділення у зв'язку з тим, що, згідно з українським законодавством, філії місцевих банків не можуть працювати за кордоном. З тих пір, як Крим проголосив Декларацію про незалежність, півострів став для України закордоном», ― зазначив «Кримінформу» директор Кримського регіонального управління ПАТ КБ «ПриватБанк» Борис Фінкельштейн.

У свою чергу заступник керівника напряму «Загальний маркетинг і реклама» Олег Серга прокоментував виданню «Дело», що нині в Криму склалася досить складна ситуація з готівкою.

«Зараз у Криму взагалі немає ніякого кредитування. Відділення, банкомати та термінали ПриватБанку, що є лідером ринку в цьому регіоні, припинили свою роботу. Ніхто не знає, що буде далі. Зараз ми хочемо здійснити технологічну можливість переведення всіх українських коштів у російську валюту. Проте дане рішення знаходиться лише у стадії розгляду», ― сказав він.

Тим часом кримська влада оголосила, що на півострові протягом півроку буде ходити дві валюти: гривня і рублі.

Нагадаємо, 16 березня 2014 року в АР Крим пройшов референдум, за підсумками якого півострів офіційно втратив статус «автономнії» і перейшов до складу Росії.


Читайте також:

В Криму відсвяткували референдум

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...