• У Криму заблокували депозити та обмежили зняття готівки

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 13 березня 2014 року
Рада міністрів Криму, готуючи до націоналізації банківські відділення, обмежила кримчанам доступ до готівкових коштів, повідомляє Еспресо.TV.

Розпорядження про тимчасові заходи обмеження опублікував на своїй сторінці в Facebook головний фінансовий аналітик РА «Експерт-Рейтинг» Віталій Шапран.

Згідно з документом, на території АР Крим з 12 години 13 березня 2014 року вводиться обмеження на видачу готівкових коштів у банкоматах та відділеннях комерційних банків з метою «запобігання виведенню готівкових та безготівкових грошових коштів за кордон». Сума ліміту ― 300 гривень. Ця заборона стосується і депозитних рахунків.

Разом з тим напередодні референдуму щодо статусу півострова місцева влада почала укладання «плану націоналізації банківських відділень банків-резидентів України на користь спеціального фонду бюджету АРК».

Референдум призначений на 16 березня. Згідно з попередніми підсумками онлайн-голосування, які публікує сайт кримського референдуму, 82% відвідувачів висловилися за приєднання Криму до Росії.


Читайте також:
Головна база ВМС України розміститься в Одесі
Підписатися:

Коментарі