• Головна база ВМС України розміститься в Одесі

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 12 березня 2014 року

У квітні Західна військово-морська база ВМС України, що базується в Одесі, отримає статус головної бази українського флоту.

«Таке рішення вже прийняте. Військові моряки Криму, що зберегли вірність присязі, продовжать службу в Одесі. Це, мабуть, найкращий варіант для українського флоту», ― цитує «Обозреватель» представника Міністерства оборони України.

Про плани з переведення до Одеси головної бази українського флоту раніше заявляв і контр-адмірал запасу Дмитро Українець.

Нині ж до Одеси передислокували 12 кораблів і катерів Севастопольського та Ялтинського загонів морської охорони і фрегат «Гетьман Сагайдачний». Кораблі «Славутич» і «Тернопіль» ще знаходяться в Севастопольській бухті.

«Сьогодні Росія і Україна дійшли до певної межі, за якою відносини між державами буде зіпсовано на багато років. Але, на щастя, ми не дійшли до «братовбивчої» війни», ― цитує Міноборони України коментар учасника бойових дій в Афганістані Валерія Гринчака.

Тим часом, виконуючий обов'язки міністра оборони України Ігор Тенюх сьогодні заявив ЗМІ, що на 12 березня на території Криму знаходиться 18 430 російських військових. При цьому РФ проводить ротацію, замінюючи спецназ на механізовані батальйони.


Читайте також:

Військові Росії блокують українські військові бази в Криму

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...