• Компанія ВОЛЯ призупиняє трансляцію ОРТ, РТР і НТВ в Україні

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 12 березня 2014 року

Керівництво компанії ВОЛЯ прийняло рішення з 14 березня призупинити трансляцію російських телеканалів НТВ-Мир, ОРТ (Перший канал всесвітня мережа) і РТР Планета у всіх своїх пакетах.

Як повідомляє «proIT», з посиланням на прес-службу компанії, сьогодні ВОЛЯ повідомить про це своїм російським партнерам. А після офіційної публікації рішення повідомить про це і всіх абонентів. При цьому з 14 березня «Воля» почне трансляцію в усіх своїх цифрових пакетах нового українського інформаційного телеканалу «Еспресо TV» і «Воля Smart HD».

Таке рішення було прийнято після того, як вчора Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України закликала кабельних операторів і провайдерів програмних послуг припинити мовлення російських телеканалів НТВ, Росія 24, Вести, ОРТ і РТР задля «забезпечення національної інформаційної безпеки», а також «забезпечення суверенітету і територіальної цілісності України» відповідно рішення РНБО України від 1 березня 2014 року.

В даний час цьому заклику послідувала майже половина провайдерів в країні, серед них Укртелеком, «Інформаційні технології», «Тріолан», «Віасат», «Фарлеп Інвест», «Датагруп», Асоціації телевізійно-інформаційних мереж Криму та ін. 

Нагадаємо, 6 березня 2014 року проросійська влада Криму відключила мовлення українських каналів «1+1» і 5-го, а підключила російські. Пізніше на території півострова заборонили мовлення майже всіх українських телеканалів, окрім «Нового каналу», «ТЕТ», ТРК «Україна», телеканалу новин «24», «Тоніс» та К-1.


Читайте також:

Кримчанам відключили «5 канал» та «1+1»

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...