• У Криму відзначили референдум

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 17 березня 2014 року

«Історична неділя 16 березня для Росії і Криму», як сказав спікер Держдуми Сергій Наришкін, завершилася в Сімферополі концертом і салютом. Незважаючи на неповний підрахунок голосів референдуму щодо статусу Криму, ніхто з тих, хто прийшов на головну міську площу, не сумнівався в приєднанні півострова до РФ, повідомляють російські ЗМІ.

На площі Леніна в Сімферополі виступили російські музичні колективи, а на будівлі Радміну транслювалися підсвічені літери «Ми в Росії! Кримська весна». Присутні скандували: «Росія! Росія!»

За даними голови комісії референдуму Михайла Малишева, середня явка на півострові становила 82,71%. За приєднання до Російської Федерації проголосували 96,6% кримчан, повідомляється на bigmir.net.

«Для кримчан це була 23-річна історія очікування. Що стосується РФ, то ми, на жаль, після утворення України як суверенної держави в 1991 році, тільки втрачали цю територію і людей. І ось вперше після 1945 року ми, нарешті, набуваємо наших співвітчизників, тому для Росії це дійсно історичний день», ― цитує ІТАР-ТАСС заяву Наришкіна.

Тим часом, влада Києва, Меджліс кримськотатарського народу, ООН, ЄС і США вважають референдум в Криму нелегітимним. Міжнародне співтовариство у зв'язку з цим обіцяє застосувати санкції щодо РФ.


Читайте також:

На Майдані розгорнули величезний прапор на підтримку Криму

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...