• Затримано чотирьох організаторів масової бійки у Донецьку - Аваков

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 14 березня 2014 року

Сьогодні вночі, 14 березня, виявлені і затримані четверо винуватців масової кривавої бійки в Донецьку після мітингу «За єдину Україну».

Як повідомив в.о. міністра внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці в Facebook, це тільки перші 4 організатори. Розслідування тривають, тому «ці затримання ― тільки початок», зазначив він.

Мітинг «За єдину Україну» проходив у Донецьку 13 березня в оточенні співробітників міліції і внутрішніх військ. За цим кордоном перебували проросійські активісти з російськими прапорами, які кидали у противників каміння, петарди і димові шашки та скандували: «Росія!» Їхня чисельність в рази перевищувала кількість проукраїнських учасників.

Потім агресивна юрба прорвала кордон правоохоронців і рушила на учасників мирного мітингу. Вони стали наказувати їм встати «на коліна» і чинили самосуд.

Міліція і загін самооборони спробували вивезти учасників мітингу «За єдину Україну» на власному автобусі, але проросійські активісти почали розгойдувати автобус, розбили в ньому вікна, закидали салон вибух-пакетами і пускали туди газ із газових балончиків, повідомляє «Новинний Донбас».

У результаті бійки загинуло дві людини, постраждали 50 осіб, з них 10 госпіталізовані до лікарні (троє до нейрохірургії). Один із загиблих ― активіст Євромайдану, прес-секретар місцевого осередку партії ВО «Свобода» Дмитро Чернявський. Кількість жертв може збільшитися, повідомляють «Вести».


Читайте також:

Дмитра Фірташа заарештували у Відні

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...