• Банк Арбузова у Києві захопили 38 озброєних людей

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 13 березня 2014 року

Сьогодні вночі, 13 березня, на відділення УкрБізнесБанку в Києві по вул. Московській напали 38 грабіжників. Всі вони були в камуфляжі і масках, і озброєні дерев'яними палицями, автоматами і ножами, повідомляє прес-служба МВД України.

У момент нападу (о 2:40) біля банку знаходився загін міліції, однак частина нальотчиків перекрила їм дорогу, поки інші проникли в банк. Охоронців (6 осіб), які чергували всередині, вони обеззброїли і закрили в кімнаті на третьому поверсі, після чого почали розкривати болгаркою залізні двері сховища, де знаходилася велика сума грошей, повідомляє УНІАН.

Через годину на місце події прибули бійці «Титану», «Альфа» і самооборони Майдану. Після проведення переговорів з нальотчиками, ті добровільно склали зброю. Вилучені 20 пістолетів, 3 автомати Калашникова і 1 мисливський карабін доставили на експертизу, а зловмисників по одному вивели з приміщення і доставили в міліцію.

В даний час відносно нападників (всі є громадянами України) відкрито кримінальне провадження. Відомо, що власником УкрБізнесБанку є Сергій Арбузов. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...