• На українських кордонах стоять величезні черги із вантажівок

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 18 березня 2014 року

На кордонах України ростуть черги з вантажівок. Це пов'язано з посиленням контролю на пропускних пунктах і введенням нових правил митного транзиту.

Так, 17 березня у Волинській області на пункті пропуску «Ягодин» (польсько-український кордон) в очікуванні огляду скупчилося близько 100 вантажівок. А на російсько-українському пропускному пункті «Бачівськ» у Сумській області у заторі стояли більше 200 фур, передають «Вести» зі посиланням на прес-секретаря Держприкордонслужби Олега Слободяна.

«Українські водії зіткнулися з новими правилами Митного союзу, які діють на території Росії вже четверту добу. Через їх введення 18 березня на трьох контрольно-пропускних пунктах України з Росією скупчилося близько 300 вантажівок. Деякі водії чекають черги на МАПП «Матвєєв курган» у Ростовській області не один день, оскільки для них введення нових правил виявилося сюрпризом, і вони не оформили вчасно необхідні документи», ― зазначив у репортажі НТВ Святослав Гордін.

Втім, представник Південного митного управління Федеральної митної служби РФ Раян Фарукшин заявив, що іноземні транспортні компанні давно були попереджені про введення нових митних правил Росією.


Читайте також:

ЄС проголосував за санкції проти Росії

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...