• Винищувачі Ізраїлю вдарили по військових об'єктах Сирії

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 19 березня 2014 року

У відповідь на вибух, в результаті якого у вівторок було поранено 4 ізраїльських солдатів, винищувачі Ізраїлю сьогодні вранці завдали ряд ударів по військових об'єктах Сирії на території Голанських висот, повідомляє газета Haaretz з посиланням на прес-секретаря ЦАХАЛ.

Цілями поразки стали артилерійські батареї, військовий штаб і тренувальна база Сирійської армії.

У заяві ЦАХАЛ підкреслюється: «Щоб захистити громадян Ізраїлю, ЦАХАЛ залишає за собою право діяти там, де вважає це необхідним, і в будь-який час».

Нагадаємо, 18 березня на окупованій Ізраїлем частини Голанських висот біля сирійського кордону прогримів вибух. Він стався після того як ізраїльський армійський джип проїхався біля придорожньої бомби, підкладеної поблизу прикордонного огородження в Мадждал-Шамсі. У результаті четверо солдатів отримали поранення, один з них ― серйозні. Слідом за нанесенням ударів в сирійській частині Голанських висот пройшли страйки.

Попереднє розслідування показало, що вибуховий пристрій було підірвано після того, як солдати вийшли з джипу і підійшли до кордону, побачивши з оглядової вежі підозрілі фігури.


Читайте також:

Українські медики зможуть працювати в Ізраїлі

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...