• Командувача ВМС України, захопленого російськими військовими, звільнили

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 20 березня 2014 року

Сьогодні вранці командувача ВМС України Сергія Гайдука, захопленого російськими військовими у севастопольській штаб-квартирі українського флоту, звільнили в районі селища Чонгар разом із сімома українськими військовими, повідомляє прес-служба Міноборони України.

Контр-адмірала відпустили після телефонних переговорів вищих урядових осіб Києва з російським міністром оборони Сергієм Шойгу.

Після цього генерал армії Шойгу віддав наказ керівництву Республіки Крим звільнити Сергія Гайдука і «не перешкоджати його виїзду на територію України», повідомляється на сайті оборонного відомства Росії.

Того ж вечора між двома військовими сторонами продовжилося обговорення заходів щодо деескалації обстановки в Криму і ситуації в Україні в цілому. Генерали Сергій Шойгу та Ігор Тенюх домовилися «підтримувати робочі контакти», наголошується в повідомленні Міноборони РФ.

Нагадаємо, вчора вранці штаб ВМС України в Севастополі був узятий штурмом загоном «самооборони Севастополя» і російськими козаками, а командувача ВМС України Сергія Гайдука та його підлеглих (7 осіб, в числі яких був Олексій Гриценко, син екс-міністра оборони Анатолія Гриценка) відвезли у невідомому напрямку.


Читайте також:

Командувача ВМС України захопили в Севастополі

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...