• Хто відповідальний за вбивства на Майдані

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 4 квітня 2014 року

Викрадення та вбивства активістів Майдану під час акцій протесту здійснювалися під керівництвом екс-голови МВС Віталія Захарченка, начальника ГУБОЗ Станіслава Рогозіна у тісній взаємодії із кримінальним авторитетом Олексієм Чеботарьовим, королем ринку контрафактної горілки і керівником медіахолдингу «Контакт» Віктором Зубрицьким.

Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков сьогодні на прес-конференції в Києві, передає «Укрінформ». 

Аваков сказав, посилаючись на перші розслідування слідства, що координував всі дії проти мітингувальників Віктор Зубрицький. Прикривав всі економічні афери Віктора Януковича і Віталія Захарченко Чеботарьов. Останньому у схемі побиттів, викрадень і вбивств активістів відводилася ключова роль. А Захарченко та Рогозін тримали все це під контролем. У цьому процесі були задіяні 10 осіб, троє з яких зараз затримані.

Аваков уточнив, що він розповів лише про перший етап розслідування ГПУ. Наразі слідство триває. Окремо Генпрокуратура уточнює участь «Беркута» у подіях на вулиці Інститутській, снайперів, представників правоохоронних органів, так званих «тітушок» і ступінь участі кожного з них. 


Читайте також:

Аваков розсекретить усі матеріали справи Музичко

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...