• Аваков розсекретить усі матеріали справи Музичко

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 28 березня 2014 року

Після завершення службового розслідування обставин загибелі одного з лідерів Правого сектора Сашка Білого, МВС зніме гриф «таємно» з аудіофайлів по його справі і опублікує їх.

Розслідування проводитиметься у найближчі 10 днів. За цей час жодна інформація про результати комісії публікуватися не буде, повідомляє прес-центр МВС України.

Пізніше суспільству нададуть більше інформації про діяльність фігурантів справи. Кожен сам зможе вирішити, хто герой, а хто вульгарний бандит, написав голова МВС Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook.

«Людське життя ― найвища цінність, і навіть тяжкий злочинець не може бути безпідставно позбавлений життя, тому публічні об'єктивні висновки будуть єдино правильним виходом з цієї ситуації», ― написав міністр.

Нагадаємо, в ніч з 24 на 25 березня Сашко Білий (Олександр Музичко) був убитий в ході спецоперації МВС у Рівненській області після того як відкрив вогонь у бік правоохоронців. У зв'язку з надзвичайною подією члени «Правого сектора» зажадали негайної відставки Арсена Авакова та арешту всіх причетних до вбивства.


Читайте також:

Одного з лідерів «Правого сектору» ліквідували

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...