• Скільки українці пожертвували на збройні сили?

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 28 березня 2014 року

На життєзабезпечення української армії жителі України перерахували 17 млн грн, відправивши sms на короткий номер 565, повідомляють прес-служби «Київстар» та МТС.

Щодня Збройним силам країни перераховують до 2 млн грн пожертв.

Благодійна sms-акція була організована Міністерством оборони. Вартість повідомлення ― 5 грн. Гроші автоматично перераховуються на рахунок відомства.

Тим часом ВСУ продовжують надавати допомогу підприємства країни і активісти. Так, працівники одеського заводу «Стальканат-Силур» перерахували Міноборони 78 000 грн на придбання пального для Збройних сил України, повідомляє прес-центр військового відомства. Інші жителі Одеської області передали у місцеву військову частину теплі речі, паливо, запчастини для автомобілів, продукти харчування та зібрані гроші.

Не лишилися осторонь «Укргідроенерго», київські ГЕС і ГАЕС та депутати Херсонської обласної ради. Вони перерахували на потреби армії частину заробітної плати.

Нагадаємо, вчора прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив новому в.о. міністра оборони України генерал-полковнику Михайлу Ковалю вивчити і проконтролювати витрачання кожної копійки з 1 млрд грн, які були виділені Держказначейством на потреби армії.


Читайте також:

Верховна Рада з другої спроби проголосувала за відставку Тенюха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...