• Верховна Рада з другої спроби проголосувала за відставку Тенюха

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 25 березня 2014 року

Виконувач обов'язків міністра оборони України Ігор Тенюх заявив у парламенті, що подає у відставку. Парламентарі прийняли його відставку з другого голосування.

«Я, виконувач обов’язків міністра оборони України Ігор Тенюх, подаю у відставку, честь маю», ― цитує «Дзеркало тижня» промову адмірала перед голосуванням.

Він також відкинув звинувачення на свою адресу про те, що не віддавав своєчасно необхідних наказів українським військовим у Криму. За словами Тенюха, 3 березня він дав наказ кримським військовослужбовцям застосовувати зброю відповідно до статуту. Другий подібний наказ він віддав після вбивства у Сімферополі прапорщика ВСУ.

Народні депутати не одразу підтримали прохання міністра про відставку. За відповідне рішення проголосували 197 парламентарів з 327 присутніх. Не голосували 126. Було проведене друге голосування, під час якого за відставку Ігоря Тенюха проголосували вже 228 народних обранців.

Новим виконувачем обов’язків міністра оборони парламентською більшістю був призначений Михайло Коваль, генерал-полковник прикордонних військ України.


Читайте також:

До українських військкоматів звертається багато добровольців

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...