• Яценюк вирішив не поспішати з візовим режимом з Росією

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 20 березня 2014 року

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вирішив не поспішати з введенням візового режиму з Росією, оскільки в цьому не зацікавлена дуже велика кількість українських громадян, повідомляє прес-служба КМУ.

«Вважаю, що Україні не слід поспішати з переходом до поїздок в Росію по закордонних паспортах. Тут треба сім разів відміряти і один раз відрізати. Навряд чи така наша ініціатива буде ефективним впливом на Росію. Тим більше, що в збереженні безвізового режиму зацікавлена дуже велика кількість українців, особливо південно-східних регіонів країни. Ця проблема також має важливе гуманітарне значення для України», ― зазначив Яценюк вчора вночі після прибуття в Брюссель.

Сьогодні на засіданні Європейської Ради у столиці Бельгії український прем'єр має підписати політичну частину угоди про асоціацію між Україною і ЄС і вирішити питання про надання українцям безвізового режиму з Євросоюзом, який стане реальним для українських громадян вже до кінця поточного року.

Нагадаємо, вчора ввечері після засідання РНБО Арсеній Яценюк доручив Міністерству закордонних справ України ввести візовий режим з Російською Федерацією. Після цього в російському іноземною відомстві пригрозили ускладненням гуманітарних, прикордонних і міжрегіональних зв'язків з Україною.


Читайте також:

Росія повністю закрила кордони для українських товарів

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...