• Одного з лідерів «Правого сектору» ліквідували

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 25 березня 2014 року

Сьогодні вночі біля Рівного був убитий керівник «Правого сектора» у Західній Україні Олександр Музичко (прізвисько Саша Білий).

За даними прес-служби управління МВС у Рівненській області, його «знешкодили» бійці ГУБОЗ та «Соколу» в ході спецоперації. При цьому було затримано три соратника ватажка, яких доставили у Київ для допиту.

Як заявив сьогодні під час прес-конференції перший заступник міністра МВС України Володимир Євдокимов, проти Музичко раніше були порушені кримінальні справи за бандитизм та протидію співробітникам правоохоронних органів. 12 березня він був оголошений у розшук. А вчора його виявили в селі Бармаки.

«У діях злочинного угруповання Музичко чітко проглядаються ознаки бандитизму. В даний час створена посилена оперативна група з метою розслідування», ― зазначив Євдокимов.

У Росії проти координатора «Правого сектору» в Західному регіоні також було порушено кримінальну справу за підозрою у вбивстві в 90-х роках російських військових у Чечні. Московський суд «заочно заарештував» його.


Читайте також:

Басманний суд Москви заочно заарештував Дмитра Яроша 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...