• У березні в Україну не пропустили понад 8 тисяч росіян

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 25 березня 2014 року

В рамках операції «Кордон» з початку березня в Україну не було пропущено 8,2 тисячі чоловік. У числі осіб нон-грата опинилися в основному громадяни РФ і СНД.

На думку прикордонників, ці люди могли планувати на українській території екстремістську діяльність і політичні провокації.

«Всього з 4 березня в Україну не пропущено 8,2 тисячі осіб. Тільки за минулу добу ― понад 200», ― зазначив голова Держприкордонслужби України Микола Литвин 25 березня на прес-конференції у Києві.

Зокрема, 23 березня вночі на пункті пропуску «Нові Яриловичі» був затриманий громадянин Росії, який прямував із Санкт-Петербурга до Одеси. При ньому були виявлені речі, що вказували на те, що він мав намір брати участь у заходах дестабілізаційного характеру.

Прикордонники ж Донецького загону 22 березня на залізничному сполученні «Іловайськ» затримали сімох росіян, які прямували потягом «Єкатеринбург―Сімферополь» у різних купе. У всіх затриманих була знайдена військова форма, яку вони ховали у речових мішках, згорнутих у матраци або під постільною білизною. Всім було заборонено в'їзд на територію України строком на 3 роки.


Читайте також:

МВС ліквідувало одного з лідерів «Правого сектору»

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...