• Турчинов бере під контроль ситуацію у східних областях

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 7 квітня 2014 року

У зв'язку з виступами сепаратистів у Донецькій і Луганській областях в.о. Президента України Олександр Турчинов взяв під свій особистий контроль ситуацію, що склалася там.

 АНТИМАЙДАНПро це він заявив вчора, скасувавши робочий візит до Литви для участі у Конференції голів парламентів країн-членів ЄС і скликавши термінову нараду керівників силових структур, повідомляє прес-центр ВР.

Як заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, у країні «російські провокатори почали розгойдувати обстановку»: у центрі Донецька, Харкова і Луганська біля будівель облдержадміністрацій, заблокованих на цих вихідних проросійськими активістами, виросли барикади. Також у цих містах велися штурми будівель СБУ.

«Путін і Янукович замовили і оплатили черговий виток сепаратистських заворушень на сході України: у Луганську, Донецьку, Харкові. Людей зібрали небагато, але агресивність зашкалює. Організатори заворушень провокують перехід конфлікту в кров і жертви. Серед протестувальників багато тих, хто прийшов за гроші, багато ошуканих», ― цитує прес-центр МВС заяву міністра.

Аваков попередив, що силовики не будуть терпіти свавілля провокаторів.

Тим часом проросійські активісти спільноти «Південно-східна федерація» поширюють у соцмережах заклики до організації Антимайданів у Харкові, Донецьку та Луганську.

Днями в інтернеті з'явилося відео приватної розмови активістки організації «Народне ополчення Донбасу» Катерини Губарьової з московським політологом Олександром Дугіним. Останній наставляв співрозмовницю організовувати на Півдні і Сході України Антимайдани з метою розколу України. «За Південь і Схід буде серйозна битва. Треба правильно налаштувати людей... Все тільки починається. Ті, хто думає, що на Криму все закінчилося, глибоко помиляється...», ― сказав він їй.


Читайте також:

400 українських військових виводять техніку із Криму

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...