• У південно-східних регіонах України пройшли мітинги сепаратистів

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 31 березня 2014 року

У Харкові, Донецьку, Луганську та Одесі сепаратисти влаштували мітинги за федералізацію України.

Присутні тримали прапори Радянського Союзу, Росії, компартії України, георгіївські прапори та прапори інших громадських організацій, пише «Дзеркало тижня».

Крім того, вони розгорнули транспаранти і плакати з написами: «Наша мова ― російська», «Росія ― врятуй нас», «Правий сектор ― вбивці», «Вимагаємо референдуму», «Ми за Митний Союз» тощо.

Розкольники зі сцени висували вимогу сформувати координаційну раду південно-східних регіонів України і кидали клич «Росія нам допоможе».

На мітингу були присутні переважно літні люди. У Харкові та Донецьку їх налічувалося 1500 осіб, у Луганську ― близько 500, в Одесі ― близько 2000.

Тим часом, СБУ затримала в Одесі громадянина РФ, члена російської неонацистської організації «Чорна сотня», який виконував завдання спецслужб Росії. За достовірними даними, як заявили в прес-службі СБУ, цей чоловік створював з числа жителів Одеської області диверсійно-підривну групу з метою дестабілізації суспільно-політичної ситуації в регіоні.

У свою чергу, 5 канал з посиланням на прес-службу Державної прикордонної служби України повідомив, що поблизу державного кордону у Донецькій області двічі були виявлені журналісти телеканалу «НТВ», які підбурювали українців до безладів.


Читайте також:

50% американців упевнені, що Росія почала нову «холодну війну»

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...