• Донецькі сепаратисти оголосили Донбас Донецькою народною республікою

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 7 квітня 2014 року

Сепаратисти, які захопили будівлю обласної адміністрації, заявили, що члени Донецької народної координаційної ради, до чийого складу увійшли представники кожного міста Донецької області, сьогодні проголосували за від'єднання Донецької області від України.

Після перерви Координаційна рада намітить план подальших дій, буде обраний орган виконавчої та законодавчої влади і депутати, а також призначені члени рахункової палати і Верховної ради, передає «Остров». 

Зараз на мітингу на підтримку федералізації України у Донецьку вийшло кілька десятків тисяч чоловік. Учасники акції скандують «Росія, Росія», тримають у руках російські стяги, прапори КП і георгіївські прапори.

Виконувач обов’язків Президента України Олександр Турчинов попередив, що сьогодні буде створено антикризовий штаб з проведення антитерористичних заходів проти тих, хто взяв у руки зброю і захопив будівлі обладміністрацій у Донецькій, Луганській і Харківській областях.

У свою чергу, в.о. міністра закордонних справ України Андрій Дещиця заявив, що МЗС надає великого значення стабілізації ситуації, яка склалася в східних регіонах країни.

«Ми чекаємо від російської сторони можливих пояснень з приводу останніх подій в Луганську, Харкові та Донецьку», ― цитує «Укрінформ» заяву Дещиці.


Читайте також:

У Харкові сепаратисти озвучили свої вимоги

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...