• Ахметов закликав донецьких сепаратистів до переговорів із владою

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 8 квітня 2014 року

Український олігарх Ринат Ахметов запропонував Координаційній раді Донбасу створити групу для переговорів із київською владою з метою недопущення штурму будівлі Донецької облдержадміністрації силовиками України.

Він також заявив, що буде перебувати разом із повсталими людьми.

«Влада повинна приїхати до регіонів. Наше завдання запросити їх і сказати: є Донбас і його потрібно почути. Виберіть, хто конкретно буде говорити із владою. Потрібно з ними говорити про всі проблеми. Відокремитися, щоб жити краще. Я готовий зробити все і бути з вами. У мене 300 тисяч працівників. Нам треба продавати продукцію. Якщо почнеться штурм, піду разом з вами. Але я хочу звернутися до уряду і попросити їх не проводити штурму. Обирайте 3―5 чоловік для переговорів і поїхали зі мною», ― сказав Ахметов сепаратистам в Донецьку під час нічної розмови. Відповідне відео розміщене на YouTube.

У свою чергу, екс-губернатор Київської області Євген Жовтяк, посилаючись на свої джерела у Донецьку, висловив переконання, що Ахметова слід заарештувати.

«Я не знаю, чи веде зараз українська влада переговори з Ахметовим, але раз його люди працюють в одній зв'язці з „туристами із Росії“, єдиний вихід ― це арешт Ахметова. Якби не його участь, то ніяких протестних акцій у Донецьку не відбувалося б. Ахметов торгується з київською владою, щоб вони не сміли посягати на його вотчину, але не можна виключати, що він виконує вказівки Путіна», ― зазначив Жовтяк газеті Gazeta.ua.

Раніше «Українська Правда» з посиланням на джерела, «які заслуговують довіри», повідомила, що Рінат Ахметов в березні-квітні зустрічався з Володимиром Путіним у Москві. «Я так розумію, результат ми бачимо сьогодні на вулицях Донецька», ― зазначив журналіст УП Сергій Лещенко на своїй сторінці на Фейсбук.

Нагадаємо, 6 квітня проросійські активісти захопили будівлю Донецької обласної державної адміністрації і влаштували там Антимайдан. Наступного дня вони організували Координаційну раду і проголосували за декларацію про суверенітет Донбасу, оголосивши регіон Донецької народною республікою. Референдум намічено провести 11 травня 2014 року. Сепаратисти також звернулися до Путіна з проханням ввести до області російські війська.


Читайте також:

Донецькі сепаратисти оголосили Донбас Донецькою народною республікою

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...