• ПАРЄ розглядає питання санкцій щодо Росії

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 10 квітня 2014 року

Делегати країн-учасників Парламентської Асамблеї Ради Європи сьогодні на пленарному засіданні у Страсбурзі почали обговорення питання санкцій щодо Росії.

Делегати Російської Федерації в залі засідань відсутні.

На розгляд парламентарів РЄ винесені два проекти резолюції, підготовлені головою Моніторингового комітету ПАРЄ Стефаном Шеннахом і британським парламентарем Робертом Уолтером.

Перший, «м'який» проект, як назвали його в ПАРЄ, пропонує підтвердити повноваження російської делегації до кінця року, але без права голосу на засіданнях Асамблеї. Другий проект резолюції пропонує «заморозити» членство Росії у статутних органах Ради Європи. Це означає, що РФ втратить право участі в керівних органах ПАРЄ, в моніторингових місіях, у виборах Генерального секретаря і суддів, а також право голосувати в комітетах.

Напередодні члени ПАРЄ переважною більшістю голосів проголосували (140 «за», 32 «проти», 9 «утрималися») за негайне виведення російських військ з Криму через денонсацію угод щодо Чорноморського флоту, а також за підтримку цілісності України. Сесія продовжить роботу до 11 квітня.


Читайте також:

ЮНЕСКО розгляне проект резолюції по Криму

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...