• Перший батальйон Нацгвардії відбув на Донбас

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 15 квітня 2014 року
На Донбас 15 квітня був відправлений перший батальйон Національної гвардії України, сформований з 350 добровольців Самооборони Майдану і резервістів, які пройшли бойову підготовку, повідомляє прес-центр МВС України.
Завданням цього батальйону є припинення терористичних проявів, контроль ситуації в регіоні і локалізація вогнищ сепаратизму, заявив заступник міністра внутрішніх справ України Микола Величкович.
Наразі в Донецькій області, зокрема, залишаються захопленими адмінбудинки в Донецьку (обласна державна адміністрація), Слов'янську (виконком, міліція і СБУ), Краматорську (виконком, аеродром), Горлівці (міліція, виконком).
У цих містах вже почалася і триває антитерористична операція, деталі якої не розголошуються.
«Враховуючи широку участь у спланованих проросійських акціях „ідейних“, сепаратистів з числа місцевого населення та „куплених“, першочергова мета антитерористичної операції ― уникнути жертв серед мирного населення», ― зазначив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Фейсбук.
Він також попередив, що у зв'язку зі спецоперацією на Донбасі може бути відключено мобільний зв'язок.
Між тим, з Донецької області малися нові спроби проникнення у сусідні регіони, які повторювали «донецький» сценарій, але вони були зупинені силами місцевої самооборони і правоохоронцями, згідно з даними групи «Інформаційний Опір».

Читайте також:
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...