• Водіям Криму змінюють права і номерні знаки

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 16 квітня 2014 року

До кінця поточного року кримські водії в обов'язковому порядку повинні будуть перереєструвати свої авто і поміняти українські водійські посвідчення і номерні знаки транспорту на російські.

«Тимчасова група МВС Росії з реєстрації транспортних засобів та видачі водійських посвідчень у Криму і Севастополі триватиме до кінця поточного року. У рамках цього терміну місцеві водії зможуть перереєструвати свої авто і замінити українські водійські посвідчення на російські», ― йдеться в повідомленні прес-служби управління ДАІ Криму.

Протягом цього перехідного періоду жителям півострова дозволено користуватися українськими водійськими посвідченнями та номерними знаками на своїх авто.

Тим часом Департамент ДАІ МВС України повністю розірвав зв'язок з усіма своїми підрозділами на півострові.

«Кримські підрозділи ДАІ вже не підпорядковані нашому керівництву. Зараз всі зв'язки з окупованою територією нами розірвані, від'єднано підрозділи реєстрації транспортних засобів та видача водійських прав у Криму. Ми відрізали зв'язок для того, щоб кримські підрозділи ДАІ не змогли користуватися загальною українською базою ДАІ», ― цитує «Автоцентр» коментар начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка.


Читайте також:

ЮНЕСКО розгляне проект резолюції по Криму

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...