• Атака на військову частину Маріуполя: затримано 63 бойовики

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 17 квітня 2014 року

Підрозділи МВС спільно з силами Національної гвардії в ході нічної операції по захопленню банди бойовиків, які напали на військову частину Нацгвардії в Маріуполі, вбили 3, поранили 13 і затримали 63 терористів.

Банда нападників налічувала в цілому близько 300 осіб, тому операція триває, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков на своїй сторінці на Facebook.

У затриманих було вилучено зброю, телефони, в яких стояли сім-карти російських операторів, та інші засоби зв'язку. СБУ разом з міліцією встановлює особи нападників.

«Враховуючи, наскільки агресивним був напад на військову частину МВС в Маріуполі (вона розташована у житлових кварталах міста), угруповання МВС було підкріплене спецназом „Омега“ і гелікоптерами», ― зазначив Аваков.

Зараз на вулицях Маріуполя чергують патрулі міліції.

Тим часом, дороги біля військової частини перекриті так званими повстанцями.

Спроба захоплення військової частини почалася близько 20.30 16 квітня. До частини під'їхали мікроавтобуси з людьми в сірій формі і георгіївськими стрічками. Вони висадилися, розформувались по периметру військової частини і почали закидати її територію коктейлями Молотова і вибуховими пристроями. Бойовики також вимагали здати їм зброю.

Українські військові зробили попереджувальний вогонь у повітря. По тривозі були підняті також всі місцеві підрозділи міліції. Оскільки атака повторилася, солдати відповідно до уставу відкрили вогонь на поразку. Бій тривав близько 20 хвилин. В результаті частина банди терористів була затримана, а решта розсіялася. За даними МВС, поранених і загиблих серед українських військових і міліції немає.


Читайте також:

Диверсанти планують вбивства, щоб увести війська — СБУ

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...