• Схованку з боєприпасами знайшли в київському лісі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 14 квітня 2014 року

Спецслужби СБУ 11 квітня виявили схованку з 22 артилерійськими снарядами і 20 кг тротилу в лісопосадці біля Пущі-Водиці в Оболонському районі Києва, повідомляє відомство.

Виявилось, що знайдені снаряди належать до часів Другої світової війни і мають калібр 45, 76, 122 і 152 мм. Загальна вага боєприпасів становить 150 кг плюс 20 кг виплавленого тротилу. Усе вилучене буде знищене у встановленому порядку, наголошується в повідомленні.

За припущенням служби безпеки, засоби ураження були приховані людьми, які проводять нелегальні розкопки в місцях колишніх бойових дій. У зв'язку з цим правоохоронці почали пошук осіб, причетних до даного інциденту для притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Подібний інцидент стався в той самий день і в Харкові. Тут співробітники СБУ виявили в центральній частині міста облаштовану схованку із боєприпасами у напівзруйнованому нежитловому будинку. Зі схованки вилучили 10 гранат Ф-1, бойові патрони і два магазини до автомата Калашникова АК-74.

Тим часом 133 застарілі боєприпаси часів ВВВ були знайдені і в Дніпропетровську під час сільськогосподарських робіт, що проводилися 11 квітня в селі Кравці Широківського району. Рятувальники, що прибули за викликом на місце події, виявили 126 мінометних мін 82-го калібру, ручні гранати та артилерійські снаряди калібру 122 та 76 мм.


Читайте також:

На українському чорному ринку втричі подорожчав пістолет Макарова

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...