• Проросійським активістам Донецька та Луганська запропонували компромісні варіанти

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 10 квітня 2014 року

Протестувальникам, які захопили адміністративні будівлі в Донецьку і Луганську, не загрожує кримінальне переслідування в разі, якщо вони добровільно складуть зброю і звільнять приміщення, пообіцяв в.о. Президента України Олександр Турчинов.

Свої гарантії, як заявив Турчинов сьогодні на пленарному засіданні парламенту, він затвердить відповідним Указом.

Турчинов також зазначив, що готовий негайно розглянути питання про розширення прав місцевих регіональних рад, проте і вимагати від них відповідальності за стан справ у країні.

Щоб уникнути кровопролиття, він запропонував загарбникам кілька компромісних варіантів. Зокрема, створити комісію з об'єктивного розслідування всіх конфліктних ситуацій, які мали місце в регіонах країни під час акцій протесту. До складу цієї комісії мають увійти представники правоохоронних органів і міжнародних структур.

Нагадаємо, 6 квітня проросійські активісти в Луганську, Донецьку та Харкові захопили будівлі СБУ та обласних державних адміністрацій з метою проведення референдуму з федералізації областей. У ніч на 8 квітня сили МВС України звільнили Харківську ОДА від загарбників і відправили 70 осіб до київських та полтавських СІЗО. Ситуація в Луганську і Донецьку залишається вкрай напруженою.


Читайте також:

Ахметов закликав донецьких сепаратистів до переговорів із владою

Із захопленої будівлі СБУ Луганська звільнили 56 заручників

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...