• Відеосюжет про стрілянину у Слов'янську був опублікований напередодні події

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 21 квітня 2014 року

Російський телеканал Lifenews, який підтримує політику президента Росії Володимира Путіна, завантажив відеосюжет про стрілянину в Слов'янську, що сталася 20 квітня близько 2 години ночі, ще напередодні ― 19-го числа.Про це свідчить час завантаження відеоролика на блозі телеканалу на Youtube.

У відеосюжеті кореспондент Сергій Голяндін, який невідомо де в той момент насправді перебував, передавав студії телеканалу нібито результати подій, що відбуваються на блок-посту в селищі Билбасівка Слов'янського району.

За даними МВС України, стрілянина під Слов'янськом почалася о 2.20 ночі, за даними самопроголошеного мера Слов'янська В'ячеслава Пономарьова ― о 01.45 ночі 20 квітня.

Якщо телеканал розмістив відео вночі 19 квітня, то в цей час у Слов'янську мала бути ніч, а не день.

Є ще один підозрілий момент: ролик на Youtube був завантажений 19 квітня, а сама новина про подію опублікована на сайті телекомпанії 20 квітня о 08.53, тобто на той момент було вже світло. Виходить, сюжет був підготовлений заздалегідь.

В Міністерстві внутрішніх справ України з цього приводу оприлюднили заяву: «МВС заявляє, що органами внутрішніх справ не проводилося ніяких силових операцій в ніч з 19 на 20 квітня в Донецькій області та у м. Слов'янську. Водночас насторожує швидкість, з якою з'явилися телевізійні групи російських телеканалів на місці перестрілки, і явно замовний характер їхніх інформаційних повідомлень».

У МВС вважають, що першоджерело сфальсифікованих новин ― засоби масової інформації, підконтрольні Дмитру Кисельову, якого в Євросоюзі, Канаді та США оголосили персоною нон-грата.

У зв'язку з присутністю в Слов'янську іноземних диверсантів, незаконних збройних формувань і неконтрольованого обігу вогнепальної зброї Слов'янськ сьогодні є найнебезпечнішим місцем в Україні, зазначили в МВС.


Читайте також:

Самопроголошений мер Слов'янська ввів комендантську годину в місті

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...