• Росія погодилась на деескалацію конфлікту в Україні

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 18 квітня 2014 року

За підсумками чотиристоронньої зустрічі України, РФ, ЄС і США в Женеві щодо виходу з кризової ситуації в Україні, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров схвалив документ з деескалації конфлікту в Україні.

«Всі незаконні збройні формування в усіх містах сходу України повинні бути роззброєні, незаконно зайняті ними будівлі повернуті, окуповані площі, вулиці та інші публічні місця ― звільнені. Всі протестувальники повинні бути амністовані, за винятком тих, хто скоїв тяжкі злочини», ― заявив Лавров в ході переговорів з держсекретарем США Джоном Керрі, високим представником ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки Кетрін Ештон і міністром закордонних справ України Андрієм Дещицею.

Він також зазначив, що рішення української влади повинні бути прийнятними для всіх українців, включаючи і мовне питання.

Всі учасники женевської зустрічі висловили переконання, що кризу в Україні повинні врегулювати самі українці.

Переговори пройшли в женевському готелі «Інтерконтиненталь» 17 квітня і тривали 7 годин. Сторони домовилися вжити усіх можливих дипломатичних заходів для припинення ескалації конфлікту в південно-східних областях України і надалі зустрічатися в різних форматах.


Читайте також:

Путін сказав, що за місяць газ Україні можуть перекрити

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...