• Військових, що здали 6 БТРів сепаратистам, будуть судити

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 17 квітня 2014 року

Сьогодні в.о. Президента України Олександр Турчинов доручив Міністерству оборони розформувати окрему 25-ю повітряно-десантну бригаду, військові якої не дали відсіч загарбникам і здали зброю разом із бронетехнікою.

Разом з тим, Турчинов заявив, що винні в цьому бійці постануть перед судом. Відповідне доручення він віддав Генеральній прокуратурі України.

Резервісти 25-ї дніпропетровської повітряно-десантної бригади сухопутних військ Збройних сил України увійшли до Краматорська Донецької області 16 квітня в рамках розпочатої тут напередодні антитерористичної операції.

У районі Старого міста (в Краматорську) рух колони з шести бронемашин заблокували сотні місцевих жителів, серед яких перебували представники російських диверсійно-терористичних груп.

Пізніше на місце події під'їхали бійці «Народного ополчення Донбасу» і після переговорів вся повітряно-десантна бригада перейшла на бік сепаратистів, здавши їм і бронетехніку.

Після цього «ополченці», водрузивши на одній з бойових машин російський прапор, попрямували до Слов'янська. В даний час захоплені 6 БТРів розташовуються там, неподалік від однієї з адміністративних будівель міста, а особовий склад та екіпажі цих бойових машин відбули на Дніпропетровщину до місця постійної дислокації, повідомляє прес-центр Міноборони

Антитерористична операція на Донбасі триває.


Читайте також:

Атака на військову частину Маріуполя: затримано 63 бойовика

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...