• Смартфон-конструктор Google Ara друкуватиметься на 3D-принтері

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Понеділок, 21 квітня 2014 року

Елементи смартфона, який розробляється в рамках проекту Google Ara, будуть виготовляти методом 3D-друку. Його почнуть продавати з наступного року, пише dgl.ru

Проект Ara має своєю метою розробити смартфон-конструктор — користувачі самі зможуть його збирати в бажаній конфігурації з модулів, що нагадують конструктор Lego. Покупці отримають порожній каркас апарату, а потім за своїм особистим вибором встановлять блоки. Наприклад, можна замість камери встановити ще одну батарею.

Деталі з пластика з електронними чіпами всередині буде виготовляти компанія 3D Systems. Про це повідомив її генеральний директор Аві Рейхенталь під час прес-конференції Inside 3D Printing, яка відбулася в Нью-Йорку. Він сказав, що на поверхневу частину блоків можна буде також наносити довільний малюнок відповідно до побажань покупця.

Для цього проекту готують спеціальну версію Android, як стало зрозуміло в ході доповіді Рейхенталя.

Компанія Google уклала договір з 3D Systems щодо виробництва комплектуючих для Ara ще в листопаді. 3D Systems в останні роки збільшила свої виробничі потужності, і Рейхенталь повідомив про те, що компанія зможе задовольняти попит на деталі для конструктора-смартфона.

Корисна інформація.


Читайте також:
Удосконалений робот від Honda вразив публіку на Міжнародному автошоу

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...