• По спонсорах сепаратистів готують удар

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 24 квітня 2014 року

Виконуючи рішення Женевських домовленостей, Антитерористичний центр СБУ попередив всі незаконні збройні формування та окремих громадян скласти зброю і зупинити сепаратистську діяльність.

Щоб прискорити цей процес, спецслужби збираються нанести удар по джерелам фінансування сепаратистів у Донецьку та Луганську.

«Настав час „ відрізати“ спонсорів цих платних мітингів та акцій. Спецслужби вже встановили, хто більше всіх активізує розмови про те, що Донбас нібито не чують. Влада буде слухати тільки нормальних людей і буде їхнім партнером у побудові нормального життя на Донбасі», ― зазначив в ефірі Першого Національного телеканалу в.о. заступника голови Адміністрації президента України Андрій Сенченко.

У свою чергу прес-служба СБУ випустила і свою заяву: «Нині мирні люди Донбаського регіону знаходяться в дуже важкому морально-психологічному стані. Вони не можуть нормально жити і працювати. Батьки бояться за життя і майбутнє своїх дітей, які зараз не мають можливості спокійно ходити до шкіл та дитсадків. Вкрай ускладнилася система державного управління, міліція не діє, підприємства працюють із перебоями».

У зв'язку з цим Служба безпеки України закликає мирних громадян не підтримувати озброєних злочинців і не закривати їх собою.

Нагадаємо, під Слов'янськом 22 квітня було знайдено два тіла по-звірячому закатованих людей. В одному з них упізнали депутата Горлівської міськради, члена партії «Батьківщина» Володимира Рибака, якого напередодні викрали терористи. Інше тіло поки що не опізнали.


Читайте також:

Проросійських активістів хочуть амністувати

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...