• Путін нагородив сотні працівників ЗМІ «за Крим»

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 5 травня 2014 року

Президент Російської Федерації Володимир Путін схвалив документ про нагородження орденами і медалями сотень співробітників російських ЗМІ «за високий професіоналізм і об'єктивність у висвітленні подій в Республіці Крим».Відповідний Указ за №269 був підписаний ним ще 22 квітня, проте на сайті російського президента в розділі «Документи» не оприлюднений.

У прес-службі Путіна пояснили виданню «Ведомости», що указ «Про відзначення державними нагородами РФ» перебуває не в публічному доступі.

Газета, посилаючись на чиновника, який бачив цей документ, повідомляє, що в списку фігурує понад 300 осіб, з них близько 90 ― це кореспонденти, а також глави ЗМІ, телекомпаній та телеведучі.

Серед них ВГТРК (близько 100 чоловік), «Первый канал» (більше 60 осіб), НТВ, РЕН ТВ, «Россия», Life News і Russia Тoday (представлено до нагородження по кілька десятків чоловік).

Більше 100 представників ЗМІ були нагороджені медалями ордена «За заслуги перед Вітчизною» I ступеня, і близько 200 ― тими ж медалями II ступеня (переважно, продюсери, монтажери, інженери, сценаристи, водії та інші працівники телекомпаній).

Всі ці нагороди мають матеріальну складову. Так кавалерам ордена «За заслуги перед Вітчизною» надається щомісячна доплата до базової пенсії в розмірі від 330 до 415%. Решта держнагород дає право на присвоєння статусу «ветеран праці», який передбачає соціальні пільги.

За словами співрозмовника видання, масштаб цих нагороджень безпрецедентний. Він згадав про подібні нагородження, що були видані після війни 2008 р. в Південній Осетії представникам російських ЗМІ. У той рік Дмитро Медведєв, будучи главою держави, нагородив всього 11 журналістів.


Читайте також:

Від Росії вимагають припинити облаштування кордону в Криму

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...