• В якій частині країни тепер відпочиватимуть українці?

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Неділя, 11 травня 2014 року

У зв'язку з відділенням Криму від України цього літа значна частина українських туристів поїде відпочивати не до Криму, а до Приазов'я, спрогнозував міністр інфраструктури Максим Бурбак під час візиту до Запорізької області, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

«Цього року у сезон літнього відпочинку очікується перенаправлення значного туристичного потоку до Приазов'я через ситуацію на Кримському півострові. Нашим громадянам є де відпочити влітку в Україні», ― зазначив міністр.

А для забезпечення потреби в перевезенні пасажирів «Укрзалізниця» збільшить кількість поїздів у бік Бердянська і Маріуполя. До курортних зон узбережжя Азовського моря пустять також додаткові рейсові автобуси, сказав Бурбак.

Між іншим, у Росії подумують про організацію відпочинку на Кримському півострові. Заступник голови Ростуризму Дмитро Амунц повідомив на Першому всеросійському конгресі «Відпочинок в Криму 2014», що російським туристам забезпечать прийнятні ціни, безпеку і якісний сервіс. Водночас прогнозувати кількість відпочивальників він не став, пише «Російська газета».

Нагадаємо, за оцінками експертів в минулому році в Криму відпочили 6 мільйонів російських громадян, за даними Ростуризму ― 2,3 мільйони.


Читайте також:

Українські студенти влітку можуть заробляти до $800 на місяць

Східне узбережжя Криму притягує найбільший потік туристів

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...