• Поліція Тайваню полила тисячі противників АЕС з водометів

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 30 квітня 2014 року

Поліція Тайбея рано вранці застосувала водомети, щоб розігнати десятки тисяч активістів, які блокували жваву вулицю з неділі, 27 квітня. В результаті кілька людей отримали поранення.

Люди вийшли на вулиці на знак протесту проти будівництва в Лунмені вже майже завершених двох ядерних реакторів на 4-й АЕС.

Незважаючи на те, що уряд Тайваню погодився зупинити скандальний проект, багато мітингувальників відмовилися піти без офіційного підтвердження і залишилися ночувати на вулицях, повідомляє Reuters.

Демонстранти сподівалися на повну відмову від четвертої АЕС, але уряд в понеділок заявив, що не буде активувати реактори і тільки.

Демонстранти відзначають, що Тайвань лежить у так званому вогняному кільці сейсмічно активної зони Тихого океану, тому багато жителів острова стривожені перспективою можливого землетрусу, який може призвести до лиха, що сталося на «Фукусімі» в Японії в результаті землетрусу і цунамі в 2011 році.

Зараз на Тайвані діють три атомні електростанції: в Гошені (2 реактори потужністю 1019 і 985 МВт), Мааньшані (2 реактора потужністю 951 МВт) і Цзіньшані (2 реактори потужністю 636 МВт).

За даними мінекономіки Тайваню, близько 40% електроенергії на острові виробляється за рахунок вугілля, 30% ― за рахунок природного газу та 18,4% ― за допомогою атомної енергії.


Читайте також:

Громадськість Тайваню домоглася припинення будівництва АЕС

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...