• Влада Кримської Республіки заблокувала мільярди гривень НБУ

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Неділя, 18 травня 2014 року

Влада Кримської Республіки заблокувала 4,6 млрд грн активів Головного управління Національного банку України, серед них 3,9 млрд грн готівкових коштів, повідомляє сайт НБУ.

За повідомленням прес-служби НБУ, активи банку та його діяльність в Криму були заблоковані пізно ввечері 8 травня 2014 року групою озброєних осіб, які прибули до приміщення Головного управління регулятора.

З озброєними людьми були також представники Радміну РК, судових та правоохоронних органів. Свої дії вони пояснили рішенням Господарського суду Криму від 8 травня 2014 року зі справи № А83-120/2014.

«Враховуючи силовий спосіб виконання судового рішення Господарського суду Криму від 8 травня 2014 року зі справи № А83-120/2014 і непередбачуваних наслідків, які можуть виникнути для здоров'я і життя працівників банку, нами було прийнято рішення впустити до будівлі групу озброєних осіб. Вони опечатали ряд приміщень, у тому числі і грошові сховища», ― повідомляє регулятор.

У НБУ вважають даний виконавчий лист незаконним, оскільки він виданий із порушенням вимог українського законодавства. У зв'язку з цим та силовими діями влади Криму Нацбанк планує подати судовий позов, щоб відшкодувати збитки, завдані йому.


Читайте також:
Майже 8 тисяч кримчан стали біженцями

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...