• Міноборони: Військовослужбовців можуть затримати в армії на півроку

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 13 травня 2014 року

У зв'язку з «особливим періодом» ― агресією Російської Федерації, військовослужбовці, призвані навесні минулого року на строкову службу до лав Збройних Сил України, будуть затримані на службі максимум на шість місяців.

Про це заявив начальник відділу призову та комплектування Генерального штабу ЗС України Валерій Дендебера під час прес-конференції в Києві 12 травня, повідомляє прес-центр Міноборони.

«З причини агресії Російської Федерації зараз діє особливий період: і не війна, і не мирний час. Демобілізація військовослужбовців в особливий період може бути здійснена тільки після стабілізації військово-політичної обстановки навколо України. Відповідний законопроект ми подали на розгляд до Верховної Ради. Якщо затвердження запропонованого документа не відбудеться, то призову на строкову військову службу в цей період не буде», ― зазначив полковник.

Він додав, що заміна військовослужбовців в ході демобілізації буде поетапною, але без зниження рівня бойової готовності військових частин.

Зараз на службі в українській армії налічується більше 6000 хлопців, що підлягають демобілізації в травні ― липні. Всі вони будуть звільнені після підписання Указу «Про демобілізацію» Президентом України.


Читайте також:

Скільки гривень українці перерахували армії

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...