• Поїзди на Сході України зупинятимуться тільки на найбільших станціях

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Неділя, 11 травня 2014 року

Через нестабільну ситуацію в східних регіонах України та з метою запобігання втручання бойовиків в рух поїздів «Укрзалізниця» посилила заходи безпеки на залізниці.

Так, з 6 травня тимчасово скасовані зупинки транзитних міжнародних поїздів та міжнародних поїздів у напрямку Криму, а також тих, що слідують через Слов'янськ і Краматорськ. Зупинки будуть здійснюватись лише на позакласних вокзалах та вокзалах 1-го класу, повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Всього в Україні налічується 126 вокзалів, з них 19 позакласних і 12 вокзалів 1-класу. На сході позакласні вокзали розташовані в Ясинуватій, Донецьку, Луганську, Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі, а першого класу ― у Дебальцевому, Іловайську, Лозовій, Харків-Леваді та в м.Сміла.

Пасажирам, які придбали квитки на інші станції (де не зупинятимуться потяги), запропоновано здати квитки.

Крім того, з 7 травня на Сході змінено рух низки приміських поїздів.
Зокрема, електричок №6996, №6248. Скасовано приміські поїзди №6073, № 6564/6562, №6508 та №6284, що йдуть через Слов'янськ та Краматорськ.

«Укрзалізниця» просить пасажирів звертатися за уточнюючою інформацією у овідкові служби вокзалів, а також стежити за оголошеннями на вокзалах та станціях.


Читайте також:
На маршрут Київ ― Харків повернувся Hyundai

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...