• Пентагон передав українським прикордонникам біноклі та колючий дріт

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 7 травня 2014 року

Державна прикордонна служба України отримала від США обладнання, закуплене в рамках акції Міноборони «Підтримай українську армію».

Зокрема, для забезпечення охорони кордонів України Пентагон передав українським прикордонникам через посольство США в Києві паливні насоси, колючий дріт, запчастини та акумулятори для автомобілів, засоби зв'язку і біноклі, повідомляє «Укрінформ» з посиланням на представника військового американського відомства, полковника Стіва Уоренна.

Збройним силам України також буде виділена «нелетальна військова допомога» у вигляді транспорту та засобів зв'язку на суму $8 млн, зазначив Уорен.

Разом з тим станом на 6 травня на рахунки Міністерства оборони України від юридичних і фізичних осіб країни перераховано 118,5 млн грн. З цієї суми 111,5 млн грн піде на матеріально-технічне забезпечення Збройних Сил України, решта суми ― на медичні послуги, повідомляє прес-служба Міноборони.

За допомогою дзвінків на мобільний номер «565» українського військового відомства на підтримку української армії надійшло близько 27,5 млн грн.

З іноземних держав на рахунки Міноборони станом на 6 травня перераховано $89,7 тис. і €37,5 тис.


Читайте також:

Скільки гривень українці перерахували армії 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...