• У Києві існує загроза теракту 9 травня

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 6 травня 2014 року

Київська влада вживає заходів для запобігання загрози терористичного акту, повідомив сьогодні в.о. заступника голови Адміністрації Президента Андрій Сенченко, коментуючи інформацію про напруження, що зростає у Києві напередодні 9 травня.

«За інформацією силових структур і агентури нам стало відомо про різного роду акції, які готуються з метою дестабілізації ситуації, і можливі теракти», ― цитує заяву Сенченко «Українська правда». 

У зв'язку з цим, за словами чиновника, силові структури столиці «відпрацьовують» усі напрямки можливих об'єктів терористів: громадський транспорт, місця масового скупчення людей, можливі зіткнення людей різних політичних поглядів.

Він також додав, що Київ володіє інформацією про те, що в Україну з Придністров'я і східних кордонів у Луганській і Донецькій областях планується поставка великої кількості наркотичних речовин.

«У нас є багато молоді, серед якої можуть поширювати ці наркотики. Нашу країну хочуть втопити у них. Тому я закликаю громадян допомагати нашим прикордонникам виявляти ці наркотики», ― звернувся він.

За безпеку 9 травня серйозно побоюються і в Латвії .

Сьогодні латвійська поліція безпеки рекомендувала членам товариства «Батьківщина» в Ризі відмовитися від ходи «на підтримку російських шкіл» цього дня, щоб уникнути заворушень під час акції.

У свою чергу, прем'єр-міністр Латвії Лаймдота Страуюма закликала керівників органів місцевого самоврядування не приймати участі у заходах 9 травня.

«Закінчення Другої світової війни в Латвії відзначається 8 травня, а 9 травня для нас пов'язане з окупацією», ― процитували її коментар латвійські ЗМІ.


Читайте також:
День Перемоги відсвяткують у Києві на мільйон гривень
Комуністів вигнали із закритого засідання ВР 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...