• Мер Горлівки пішов у відставку під дулами автоматів

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 13 травня 2014 року

Представники Донецької народної республіки, погрожуючи дулами автоматів, сьогодні змусили Горлівського міського голову Євгена Клепа написати заяву з проханням «звільнити його за власним бажанням».

Сепаратисти прийшли до мера із колишнім його першим заступником Едуардом Матюхою і «народним мером» Олександром Сапуновим. Вони пред'явили Євгену Клепу документ від заступника командувача сил ДНР Сергія Здрилюка із наказом скласти свої повноваження добровільно, повідомляє місцевий портал Gorlovka.ua

Як вказується в повідомленні Здрилюка, контроль за діяльністю Горлівської міськради покладається на членів громадської організації «Міський порядок» Олександра Сапунова та Євгена Шевченка. При цьому Едуард Матюха, який у листопаді 2013 року звільнився з посади першого заступника міського голови за власним бажанням, призначений координатором по роботі в органах місцевого самоврядування.

Коли Євген Клеп із цими вимогами не погодився, до кабінету увійшли озброєні особи і під дулами автоматів змусили його написати необхідну заяву.


Читайте також:

За незалежність Донецької області проголосували 89,7% ― ЦВК

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...