• В самопроголошеній Донецькій народній республіці стверджують, що більшість жителів за незалежність регіону

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 13 травня 2014 року

Голова ЦВК проголошеної «Донецької народної республіки» Роман Лягін заявив на прес-конференції у Донецьку, що більшість виборців області висловилися за незалежність регіону.

За його словами, явка становила 74,87%. У бюлетенях було лише одне питання: чи підтримуєте ви акт про державну самостійність Донецької народної республіки.

За попередніми даними, «за» проголосували 89,7% виборців, «проти» ― 10,19%, зіпсовано бюлетенів ― 0,74%, сказав Лягін.

Офіційні результати голосування по Донецькій області будуть опубліковані організаторами «референдуму» сьогодні приблизно о 15:00 (за Києвом).

У ЦВК «Донецької народної республіки» також заявили, що референдум по федералізації, що пройшов 11 травня 2014 року, буде визнаний ними у будь-якому випадку.

Тим часом, активісти близько 100 територіальних громад сходу України організували у той же день альтернативний референдум: за приєднання до Дніпропетровської області. У Луганській і Донецькій областях працювало більше 40 виборчих дільниць. Діяли і пересувні урни для голосування.

За даними керівника комісії Михайла Лисенка, за попередніми даними у їхньому опитуванні взяли участь 976 000 жителів Луганської області та 1 467 000 ― Донецької.


Читайте також:

Явка на «референдумі» у Луганську становила 94—98% ― організатори

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...