• Бойовики ДНР пограбували інкасаторський автомобіль «ПриватБанку»

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 16 травня 2014 року

Терористи захопили інкасаторський автомобіль «ПриватБанку» із зарплатою для бюджетників і шахтарів міста Єнакієво, повідомляє телеканал «24» з посиланням на прес-службу банку.

Напад на авто стався 15 травня близько 16.00 при під'їзді до міста. У інкасаторській машині було 1,5 млн грн. В результаті більше 3000 гірників, вчителів та медиків не зможуть отримати зарплату, зазначено в заяві.

Представники «ПриватБанку» і влада регіону звернулися до представників ДНР з офіційною заявою повернути викрадені гроші. Поки що кошти не повернуто.

Нагадаємо, з початком проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях «ПриватБанк» повідомляв про тимчасовий перехід на безготівковий розрахунок, оскільки банк не може розвозити гроші по своїх відділеннях через небезпеку нападів на інкасаторські машини з боку бойовиків «Донецької народної республіки», якими нападники представляються.


Читайте також:

АТО можуть зупинити тільки на певних умовах

Управління Національного банку в Донецькій області призупинило свою роботу у зв’язку із загрозою "зачистки" сепаратистами

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...